To nie jest zwykła marka. 

Silver Sharky to manifest. 

Tworzymy ją po to, aby chronić przyrodę oraz całe otaczające nas życie. Chcesz się przyłączyć i razem z nami wspierać odbudowę planety? 

To my jesteśmy odpowiedzialni za stan naszego środowiska

Nie ma co ukrywać. Plastikowe opady nie wzięły się “znikąd”, a głównym źródłem obecnego zanieczyszczenia planety jesteśmy my – ludzie. Wszechobecny plastik stał się problemem nie tylko dla nas, ale także dla zwierząt żyjących w lasach czy wodach.  

Za taki stan rzeczy odpowiadają wielkie koncerny, ale także każdy z nas. W końcu to od naszych konsumenckich wyborów zależy ich sprzedaż! Jeśli przestaniemy korzystać z plastiku na tak wielką skalę – możemy być pewni, że jego produkcja po prostu przestanie się opłacać. A to jak łatwo się domyślić – wpłynie na zmniejszenie jego produkcji. 

Misja i wartości Silver Sharky

Wierzymy, że małe kroki prowadzą do wielkich rzeczy, a praktycznie niezauważalna zmiana w naszym zachowaniu może przynieść namacalne skutki i aktywnie chronić otaczającą nas naturę. 

Właśnie dlatego stworzyliśmy trwałe, niezawodne i ekologiczne butelki, które możesz mieć zawsze przy sobie.

Dowiedz się, jakie idee przyświecają naszej firmie 

 

Wspieramy naturę, zmieniając przyzwyczajenia

Średnie roczne zużycie plastiku w Polsce przekracza ponad 30kg na osobę. Pierwsze miejsce wśród najczęściej wyrzucanych odpadów zajmują właśnie plastikowe butelki. 

Pragniemy, aby nasza butelka zagościła na biurkach i stołach, w torbach sportowych i plecakach szkolnych, a nawet torebkach czy neseserach – każdego, kto poza wygodą chce po prostu zrobić coś dobrego dla natury.

Chronimy środowisko, ograniczając zanieczyszczenie 

Niespełna 1/4 wszystkich plastikowych odpadów trafia do ponownego przetworzenia i podlega recyklingowi. Reszta zostaje i zalega na wysypiskach, a także zanieczyszcza lasy, rzeki, jeziora oraz morza. 

Naszym marzeniem jest całkowite wyeliminowanie śmieci, które szkodzą i regularnie niszczą naszą planetę. Z tego powodu nasze produkty powstają na bazie wysokogatunkowej stali nierdzewnej oraz przetworzonego plastiku. 

 

Zapewniamy wygodę, dbając o trwałość 

Średni czas używania plastikowej butelki trwa od kilkunastu minut do maksymalnie kilku godzin. Następnie trafia do śmieci, gdzie proces jej rozkładu zajmuje nawet 1000 lat.

Stawiamy na to, aby nasze ekologiczne butelki służyły Ci przez bardzo długi czas. Właśnie dlatego tworzymy je z trwałych materiałów, na które udzielamy dożywotniej gwarancji. 

Dołącz do nas i wspólnie działajmy na rzecz przyszłości naszej planety